ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 70W E27 T38 MHT70E27830
Může být u Vás 25. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: MHT70E27830 EAN: 5208055043842 Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 70 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 2900K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 156 mm
Patice : E27
Celkový příkon max. : 70 W
Průměr : 38 mm
Teplota barvy : 2900 K
Energetická třída : F
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz