ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 70W E27 ED54 MHE70E27830
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MHE70E27830 EAN: 5208055016570 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 70 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 138 mm
Patice : E27
Celkový příkon max. : 70 W
Průměr : 54 mm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : halogenidová výbojka
Úhel vyzařování : 360 °
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
F
FARO FALLS 500 zapuštěné svítidlo 12W 2700K
Může být u Vás 11. 6.
G
LEDVANCE LED AR111 50 40d S 7.4W 927 G53 4099854048708