ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 250W E40 T46 4000K MHT250E4040
Může být u Vás 25. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: MHT250E4040 Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 250 W, Patice: E40, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4100K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : studená bílá
Délka : 257 mm
Patice : E40
Celkový příkon max. : 250 W
Průměr : 46 mm
Teplota barvy : 4100 K
Energetická třída : G
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Gypsum stropní sádrové svítidlo G95211C
Může být u Vás 25. 5.
GLOBO WILLA 54037-4H Závěsné svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
D
LEDVANCE DP DALI 1500 58W 840 IP65 GY 4058075541849
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz