ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 150W E27 ED54 MHE150E27942
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MHE150E27942 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 150 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4200K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 138 mm
Patice : E27
Celkový příkon max. : 150 W
Průměr : 54 mm
Teplota barvy : 4200 K
Energetická třída : F
Typ zdroje : halogenidová výbojka
Úhel vyzařování : 360 °
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Deko-Light KapegoLED Ceti 15 reflektor zlatá 930217
Může být u Vás 25. 5.
EGLO Stropní svítidlo MACCHIONI 901234
Může být u Vás 27. 5.
GLOBO SONNY 41586-18 Stropní svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
Rabalux závěsné svítidlo Indigo E27 5x MAX 40W černá 2294
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz