ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 150W 4200K E40 keramika MHT150E40942
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: MHT150E40942 EAN: 5208055012169 Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 150 W, Patice: E40, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4200K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC, Energetická třída: F
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 211 mm
Patice : E40
Celkový příkon max. : 150 W
Průměr : 46 mm
Teplota barvy : 4200 K
Energetická třída : F
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting závěsné svítidlo 10L W179110
Může být u Vás 22. 5.
Ideal Lux stojací lampa Diesis pt 279800
Může být u Vás 25. 5.
Může být u Vás 25. 5.
MAYTONI svítidlo pro kolejnicový systém  TR084-1-15W3K-W
Může být u Vás 20. 5.
Energetický štítek
Rabalux stropní svítidlo Tesia LED 36W 3314
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz