ACA Lighting metalhalogenidová výbojka 1000W E40 T64 SMALL 33.5CM MHT1000E4042SM
Může být u Vás 29. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MHT1000E4042SM EAN: 5208055065325 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 1000 W, Patice: E40, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4200K, Úhel svícení: 360st., Napětí: 230V AC
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : studená bílá
Délka : 335 mm
Patice : E40
Celkový příkon max. : 1000 W
Průměr : 64 mm
Teplota barvy : 4200 K
Energetická třída : G
Typ zdroje : halogenidová výbojka
Úhel vyzařování : 360 °
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo SILENTINA 98333
Může být u Vás 27. 5.
GLOBO SAPANA 41562-18B Stropní svítidlo
Může být u Vás 28. 5.
Ideal Lux Ego track double 05w 3000k 1-10v 303604
Může být u Vás 26. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz