ACA Lighting LED venkovní solární stolní svítidlo na baterie 3W 140lm 3.000K šedá 120st. CRI80 IP54 LG5892G-400
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: LG5892G-400 EAN: 5208055086955 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 3 W, Materiál: plast / akryl, Barva: šedá, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 120st., Typ svítidla: LED, Světelný tok: 140 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP54
Technické parametry
Barva : šedá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Funkce : přenosné / solární
Materiál : akryl / plast
Napětí / napájení : baterie
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 3 W
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 140 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kónický
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 400 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz