ACA Lighting LED STICK E27 230V 20W 4000K 180st 1750lm Ra80 IP65 40000h STICK20NW
Skladem e-shop (25 ks)
Záruka 24 měsíců
Kód: STICK20NW EAN: 5208055080601 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 20 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 180st., Životnost: 40000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: F, Světelný tok: 1750 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP65
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 147 mm
Náhrada za : 120 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 20 W
Průměr : 52 mm
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 1750 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz