ACA Lighting LED STICK E27 230V 15W 4000K 240st 1540lm Ra80 IP65 40000h STICK15NWN
Skladem e-shop (9 ks)
Záruka 24 měsíců
Kód: STICK15NWN EAN: 5208055041565 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 15 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 240st., Životnost: 40000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: F, Světelný tok: 1540 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP65
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 138 mm
Náhrada za : 100 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 43 mm
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 1540 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 240 °
Průměrná životnost : 40000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz