ACA Lighting LED STICK E27 230V 15W 3000K 240st 1530lm Ra80 IP65 40000h STICK15WWN
Může být u Vás 25. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: STICK15WWN EAN: 5208055041558 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 15 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 240st., Životnost: 40000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: F, Světelný tok: 1530 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP65
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 138 mm
Náhrada za : 100 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 43 mm
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 1530 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 240 °
Průměrná životnost : 40000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
MAYTONI Vestavné svítidlo Reif DL050-01WG
Může být u Vás 21. 5.
Energetický štítek
PAULMANN Pro LED Strip Gold P150 927 10m 55W 750lm/m 96LEDs/m 2700K
Může být u Vás 25. 5.
RENDL KICK I zápustná bílá 230V LED 1W IP54 3000K R12613
Může být u Vás 18. 5.
G
RENDL PESANTE 75 závěsná černá 230V LED 40W 3000K  R12721
Může být u Vás 18. 5.
RENDL RIO SQ zápustná bílá 230V LED 3W 24° 3000K R12350
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz