ACA Lighting LED STICK E27 230V 10W 6000K 200st 1000lm Ra80 IP65 40000h STICK10CW
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: STICK10CW EAN: 5208055051694 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 10 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6000K, Úhel svícení: 200st., Životnost: 40000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: F, Světelný tok: 1000 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP65
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 110 mm
Náhrada za : 75 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 36 mm
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 1000 lm
Teplota barvy : 6000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : trubkový
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 200 °
Průměrná životnost : 40000 h
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz