ACA Lighting LED STICK E27 230V 10W 3000K 200st 950lm Ra80 IP65 40000h STICK10WW
Může být u Vás 29. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: STICK10WW EAN: 5208055051670 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 10 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 200st., Životnost: 40000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: F, Světelný tok: 950 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP65
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 110 mm
Náhrada za : 75 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 10 W
Průměr : 36 mm
Stupeň krytí : IP65
Světelný tok celkový : 950 lm
Teplota barvy : 3000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 200 °
Průměrná životnost : 40000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
-13%
Akce
EMOS LED nabíjecí pracovní reflektor P4539, 1000 lm P4539
Skladem e-shop (1 ks)
Energetický štítek
Rabalux zapuštěné svítidlo Randy LED 4W IP44 1080
Může být u Vás 22. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz