ACA Lighting LED SMD venkovní stojací svítidlo 7W 520LM 330d 230V AC 3.000K tmavá šedá CRI80 IP54 30.000hod LG3803G-800
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: LG3803G-800 EAN: 5208055061761 Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 7 W, Materiál: hliník / plast, Barva: šedá, Barva světla: 3000K, Úhel svícení: 330st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V AC, Typ svítidla: LED, Světelný tok: 520 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP54, Kolekce: BERKA
CRI : 80 Ra
Kolekce : BERKA
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 7 W
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 520 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kónický / válec
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 330 °
Výška : 800 mm
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
-21%
Akce
ACA Lighting zasněžený stromeček 120 WW LED 220-240V IP44 180cm stojan 21x21cm 3m napájecí kabel…
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz