ACA Lighting LED SMD bílý reflektor s pohybovým čidlem 30W 3CCT 3000lm 185-260V Ra80 IP66 N30CCTWS
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: N30CCTWS EAN: 5208055110858 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 30W, Materiál: hliník / sklo, Barva: bílá, Barva světla: teplá bílá/studená bílá/studená denní bílá, Teplota barvy světla: 3000?-4000?-6500?, Úhel svícení: 120st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 185-265V, Typ svítidla: LED, Energetická třída: F, Světelný tok: 3000lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP66, Kolekce: N
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : studená bílá / studená denní bílá / teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 169 mm
Funkce : CCT / pohybový senzor
Kolekce : N
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 30 W
Šířka : 27 mm
Stupeň krytí : IP66
Světelný tok celkový : 3000 lm
Teplota barvy : 3000 K / 4000 K / 6500 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : hranatý
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Výška : 173 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz