ACA Lighting LED MR16 7W 120st. 42AC GU5.3 530lm 3000K Ra80 7WMR16SWW42AC
Skladem e-shop (7 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 7WMR16SWW42AC EAN: 5208055052615 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 7 W, Patice: GU5.3, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 120st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 42V AC, Energetická třída: G, Světelný tok: 530 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 50 mm
Náhrada za : 50 W
Napětí / napájení : 42V AC
Patice : GU5,3
Celkový příkon max. : 7 W
Průměr : 50 mm
Světelný tok celkový : 530 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : MR16
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 120 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz