ACA Lighting LED MR16 230V 5W 6000K 105st. 460lm Ra80 5W230SCW
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 5W230SCW EAN: 5208055051588 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 5 W, Patice: GU5.3, Stmívatelné: ne, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6000K, Úhel svícení: 105st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Energetická třída: F, Světelný tok: 460 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 50 mm
Náhrada za : 35 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU5,3
Celkový příkon max. : 5 W
Průměr : 50 mm
Světelný tok celkový : 460 lm
Teplota barvy : 6000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : MR16
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 105 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz