ACA Lighting LED MR16 230V 5W 4000K 105st. 450lm Ra80 5W230SNW
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 5W230SNW EAN: 5208055051571 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 5 W, Patice: GU5.3, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 105st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Energetická třída: F, Světelný tok: 450 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 50 mm
Náhrada za : 35 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU5,3
Celkový příkon max. : 5 W
Průměr : 50 mm
Světelný tok celkový : 450 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : MR16
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 105 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz