ACA Lighting LED GU10 230V 3W SMD 6000K 105st. 320lm Ra80 3WGU10PCCW
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: 3WGU10PCCW EAN: 5208055004980 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 3 W, Patice: GU10, Stmívatelné: ne, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6000K, Úhel svícení: 105st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Energetická třída: F, Světelný tok: 320 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 55 mm
Náhrada za : 35 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Celkový příkon max. : 3 W
Průměr : 50 mm
Světelný tok celkový : 320 lm
Teplota barvy : 6000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : PAR16
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 105 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ASTRO stropní svítidlo Denver 40W G9 chrom 1038001
Může být u Vás 12. 6.
FARO TEN zlatá stolní lampa
FARO TEN zlatá stolní lampa
Může být u Vás 10. 6.
RENDL CADENZA pro tříokr. lištu černá 230V LED GU10 10W R13349
Může být u Vás 18. 5.
-70%
Akce
Výprodej vzorku Látkové svítidlo přisazené s difuzorem - AULIX
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz