ACA Lighting LED G120 E27 230V 18W 3000K 200st. 1600Lm Ra80 G12018WWN
Může být u Vás 29. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: G12018WWN EAN: 5208055000289 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 18 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 3000K, Úhel svícení: 200st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V AC, Energetická třída: F, Světelný tok: 1600 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 158 mm
Náhrada za : 100 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 18 W
Průměr : 120 mm
Světelný tok celkový : 1600 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : koule
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 200 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz