ACA Lighting LED FILAMENT E27 A67 14W 2700K 230V 1700lm RA80 ELIOR14WW
Skladem e-shop (1 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: ELIOR14WW EAN: 5208055089680 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 14 W, Teplota barvy světla: 2700K, Úhel svícení: 360st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V AC, Světelný tok: 1700 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 125 mm
Náhrada za : 100 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 14 W
Průměr : 67 mm
Světelný tok celkový : 1700 lm
Teplota barvy : 2700 K
Energetická třída : E
Tvar / motiv : klasický
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz