ACA Lighting LED E40 MALORY 230V 57W 4000K 360st 6300lm RA80 40000h MA12057NW
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MA12057NW EAN: 5208055043590 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 57 W, Patice: E40, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 360st., Životnost: 40000 hod, Napětí: 230V AC, Světelný tok: 8300 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 285 mm
Náhrada za : 500 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E40
Celkový příkon max. : 57 W
Průměr : 120 mm
Světelný tok celkový : 8300 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : E
Tvar / motiv : oválný
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Určení : náhrada směsové výbojky
Průměrná životnost : 40000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz