ACA Lighting LED DIM AR111 G53 COB 230V 15W 2700K 20st. 900lm Ra90 AR111-15WWDIM
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: AR111-15WWDIM EAN: 5208055048038 Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 15 W, Patice: G53, Stmívatelné: ano, Barva světla: teplá bílá, Teplota barvy světla: 2700K, Úhel svícení: 20st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Energetická třída: G, Světelný tok: 900 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 90
Technické parametry
Barva světla : teplá bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 63 mm
Náhrada za : 75 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G53
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 111 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 900 lm
Teplota barvy : 2700 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 20 °
Naposledy prohlížené
F
V Showroom
LED2 6301131 Lištové svítidlo OLLI, W 12W 3000K bílá
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz