ACA Lighting LED COB venkovní stojací svítidlo 6W 400LM 100d 230V AC 3.000K tmavá šedá CRI80 IP54 30.000hod LG0510G-620
Může být u Vás 29. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: LG0510G-620 EAN: 5208055061334 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 6 W, Materiál: hliník / sklo, Barva: šedá, Barva světla: 3000K, Úhel svícení: 100st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V AC, Typ svítidla: LED, Světelný tok: 400 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP54, Kolekce: SIMORE
Technické parametry
Barva : šedá
Barva světla : teplá bílá
CRI : 80 Ra
Kolekce : SIMORE
Materiál : hliník / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 6 W
Stupeň krytí : IP54
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 400 lm
Teplota barvy : 3000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : hranatý / kónický
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 100 °
Výška : 620 mm
Zdroj světla součástí : ano
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV GRIP! S ozdobný prsten, nikl 1008490
Může být u Vás 20. 5.
V Showroom
PAULMANN ProRail3 lištový spot Apol II E27 max. 50W 230V chrom
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz