ACA Lighting LED CANDLE E14 42V AC 5W 4000K 230st. 450Lm Ra80 C375NW42AC
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: C375NW42AC EAN: 5208055060672 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 5 W, Patice: E14, Stmívatelné: ne, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 230st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 42V AC, Energetická třída: G, Světelný tok: 450 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 110 mm
Náhrada za : 40 W
Napětí / napájení : 42V AC
Patice : E14
Celkový příkon max. : 5 W
Průměr : 37 mm
Světelný tok celkový : 450 lm
Teplota barvy : 4000 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : svíčka
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 230 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz