ACA Lighting LED BALL E27 12V DC 5W 6000K 180st. 470Lm Ra80 G45527CW12DC
Skladem e-shop (20 ks)
Záruka 24 měsíců
Kód: G45527CW12DC EAN: 5208055065813 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 5 W, Patice: E27, Stmívatelné: ne, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6000K, Úhel svícení: 180st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 12V DC, Energetická třída: F, Světelný tok: 470 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva baňky : matná
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 83 mm
Náhrada za : 40 W
Napětí / napájení : 12V DC
Patice : E27
Celkový příkon max. : 5 W
Průměr : 45 mm
Světelný tok celkový : 470 lm
Teplota barvy : 6000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 180 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Naposledy prohlížené
BIG WHITE SLV CYFT dekorační kroužek, bílá 1007611
Může být u Vás 19. 5.
D
CENTURY LED reflektor SIRIO SLIM 60d 300W 4000K IP66
Může být u Vás 25. 5.
Rabalux stolní lampa Salem E14 1x MAX 40W černá 4950
Může být u Vás 21. 5.
RENDL MEZZO 60 DIMM stropní černá 230V LED LED 60W 3000K R13333
Může být u Vás 18. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz