ACA Lighting LAMP 12W 12V E40 LED STREETLED12WV
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: STREETLED12WV Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 12 W, Patice: E40, Stmívatelné: ne, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6500K, Úhel svícení: 360st., Životnost: 50000 hod, Napětí: 12V DC, Světelný tok: 1200 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80, Krytí: IP64
Technické parametry
Barva baňky : čirá
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 165 mm
Náhrada za : 100 W
Napětí / napájení : 12V DC
Patice : E40
Celkový příkon max. : 12 W
Průměr : 70 mm
Stupeň krytí : IP64
Světelný tok celkový : 1200 lm
Teplota barvy : 6500 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : trubkový
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 360 °
Průměrná životnost : 50000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
A
ACA Lighting Dětské LED noční svítidlo 846LED4SG
Může být u Vás 28. 5.
GLOBO ROBBY 57911-4W Bodové svítidlo
Může být u Vás 27. 5.
LEDVANCE LC RF CONTROL RGBW/TW 12/24V DC 4058075435834
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz