ACA Lighting Garden stropní venkovní svítidlo MK163130SB
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MK163130SB EAN: 5208055064571 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Materiál: beton, Barva: černá, Typ svítidla: stropní, Patice: GU10, Krytí: IP65, Výška: 130mm, Šířka: 90mm, Délka: 90mm, Světelný zdroj součástí: ne
Technické parametry
Barva : beton / černá
Délka : 90 mm
Materiál : beton
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 50 W
Šířka : 90 mm
Stupeň krytí : IP65
Styl : moderní
Tvar / motiv : hranatý
Výška : 130 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
CENTURY ESSENZA přisazené svítidlo GU10 černá/zlatá 80mm
Může být u Vás 22. 6.
LED nástěnná zářivka Philips Volga 31166/99/P1 3000K
Může být u Vás 3. 6.
Energetický štítek
PAULMANN LED G4 3W 300lm 12V neutrální bílá 288.18
Může být u Vás 25. 5.
Energetický štítek
Rabalux stropní svítidlo Arild LED 48W CCT RGB DIM 71146
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz