ACA Lighting DIM G53 15W 6500K 40st. 230V 940lm LED COB AR111 AR111-15CWDIM40
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: AR111-15CWDIM40 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 15 W, Patice: G53, Stmívatelné: ano, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6500K, Úhel svícení: 40st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Světelný tok: 940 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 90
Technické parametry
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 63 mm
Náhrada za : 75 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G53
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 111 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 940 lm
Teplota barvy : 6500 K
Energetická třída : G
Tvar / motiv : AR111
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 40 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
F
EGLO Stojací svítidlo MARGHERA-Z 900072
Může být u Vás 27. 5.
Energetický štítek
MAYTONI Nástěnné svítidlo Mirax C038WL-L3W3K
Může být u Vás 21. 5.
MAYTONI Závěsné svítidlo Enigma MOD150PL-L5BS3K
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz