ACA Lighting DIM G53 15W 4000K 20st. 230V 920lm LED COB AR111 AR111-15NWDIM
Může být u Vás 28. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: AR111-15NWDIM Značka: ACA
Popis produktu
Příkon: 15 W, Patice: G53, Stmívatelné: ano, Barva světla: studená bílá, Teplota barvy světla: 4000K, Úhel svícení: 20st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Světelný tok: 920 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 90
Technické parametry
Barva světla : studená bílá
CRI : 90 Ra
Délka : 63 mm
Náhrada za : 75 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G53
Celkový příkon max. : 15 W
Průměr : 111 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 920 lm
Teplota barvy : 4000 K
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 20 °
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz