ACA Lighting DIM E27 18W 6500K 60st. 230V 1150lm LED PAR38 PAR38-18CWDIM
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: PAR38-18CWDIM Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 18 W, Patice: E27, Stmívatelné: ano, Barva světla: denní bílá, Teplota barvy světla: 6500K, Úhel svícení: 60st., Životnost: 30000 hod, Napětí: 230V, Světelný tok: 1150 lm, Světelný zdroj součástí: ano, Index podání barev CRI: 80
Technické parametry
Barva světla : studená denní bílá
CRI : 80 Ra
Délka : 136 mm
Náhrada za : 120 W
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Celkový příkon max. : 18 W
Průměr : 120 mm
Stmívatelné : ano
Světelný tok celkový : 1150 lm
Teplota barvy : 6500 K
Energetická třída : F
Tvar / motiv : PAR38
Typ zdroje : LED
Úhel vyzařování : 60 °
Průměrná životnost : 30000 h
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Ecolite Lampa stolní pestrá L077-MIX
Může být u Vás 22. 5.
Ideal Lux stropní svítidlo Angolo pl3 284286
Může být u Vás 26. 5.
F
V Showroom
RENDL IMPERISO 60 bílá 230V LED 18W IP44 3000K R13555
Může být u Vás 18. 5.
Závěsné svítidlo Ideal Lux Mapa Bianco SP11 131924 bílé
Může být u Vás 26. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz