ACA Lighting Dětské závěsné svítidlo MD160224ZOO
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MD160224ZOO EAN: 5208055029204 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
ACA Lighting Dětské závěsné svítidlo
Hravý design a kvalitní materiály
Jednoduchá instalace a údržba
Technické výhody
Ideální do dětského pokoje
Počet zdrojů: 4, Materiál: MDF, akryl, dřevo, plast, Barva: hnědá, žlutá, bílá, oranžová, zelená, Napětí: 230V, Typ svítidla: závěsné, Patice: E14
Technické parametry
Barva : bílá / hnědá / oranžová / zelená / žlutá
Materiál : dřevo / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E14
Počet světelných zdrojů : 4
Celkový příkon max. : 160 W
Průměr : 350 mm
Tvar / motiv : koule
Výška : 800 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : kapka
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
Deko-Light kryt chladiče bílá pro sérii Uni II Mini 930328
Může být u Vás 25. 5.
Ideal Lux Arca ego driver on-off 150w 48vdc 223179
Může být u Vás 26. 5.
D
LED2 6094633D Lištové svítidlo LOOK II, B DALI 36W 3000K černá
Může být u Vás 3. 6.
Philips HUE venkovní nápájecí jednotka 40W IP67 černá
Může být u Vás 18. 5.
Rabalux solární svítidlo Ostrava LED 1,3W černá IP44 7880
Může být u Vás 22. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz