ACA Lighting Dětské závěsné svítidlo MD160224AIR
Skladem e-shop (1 ks)
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: MD160224AIR EAN: 5208055029181 Značka: ACA
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
ACA Lighting Dětské závěsné svítidlo
Stylový a praktický design
Snadná instalace a údržba
Svítidlo je snadno instalovatelné a vyžaduje pouze 4 světelné zdroje s paticí E14. Navíc, s napětím 230V, zajišťuje dostatečné osvětlení pro jakýkoli prostor.
Specifikace
Počet zdrojů: 4, Materiál: MDF, akryl, dřevo, plast, Barva: žlutá, bílá, modrá, zelená, Napětí: 230V, Typ svítidla: závěsné, Patice: E14
Technické parametry
Barva : bílá / modrá / zelená / žlutá
Materiál : dřevo / plast
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E14
Počet světelných zdrojů : 4
Celkový příkon max. : 160 W
Průměr : 350 mm
Tvar / motiv : koule
Výška : 800 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : kapka
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz