ACA Lighting dětské závěsné svítidlo 1XE27 OWL MDF 25X10XH100CM FARMA ZM411P25
Může být u Vás 25. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: ZM411P25 EAN: 5208055062966 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 1, Patice: E27, Materiál: MDF / kov, Barva: oranžová / bílá, Napětí: 230V AC, Světelný zdroj součástí: ne, Krytí: IP20, Kolekce: FARMA, Délka: 250 mm, Šířka: 100 mm, Výška: 1000 mm
Technické parametry
Barva : bílá / oranžová
Délka : 250 mm
Kolekce : FARMA
Materiál : dřevo / kov
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 60 W
Šířka : 100 mm
Stupeň krytí : IP20
Tvar / motiv : kulatý
Výška : 1000 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz