ACA Lighting Decoled LED závěsné svítidlo JNDP32LED52GD
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: JNDP32LED52GD EAN: 5208055053230 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 32W, Materiál: hliník, Barva: zlatá, Typ svítidla: LED závěsné, Výška: 1315mm, Průměr: 28350mm, Světelný tok: 2880lm, Světelný zdroj součástí: ano
Technické parametry
Barva : zlatá
Barva světla : teplá bílá
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 32 W
Průměr : 520 mm
Styl : design / klasický
Světelný tok celkový : 2880 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 1315 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
D
CENTURY INCANTO LED BULB HRUŠKA 12W E27 2700K
Může být u Vás 22. 5.
Elektronický předřadník pro T8 EL 1X58 NGN
Může být u Vás 15. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz