ACA Lighting Decoled LED závěsné svítidlo HM92LEDP48CH
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: HM92LEDP48CH EAN: 5208055059959 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 48W, Materiál: hliník, Barva: chrom, Barva světla: 3000K, Typ svítidla: LED závěsné, Šířka: 440mm, Výška: 1200mm, Délka: 480mm, Světelný tok: 2880lm, Světelný zdroj součástí: ano
Technické parametry
Barva : chrom
Barva světla : teplá bílá
Délka : 480 mm
Materiál : hliník
Napětí / napájení : 220-240V
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 48 W
Šířka : 440 mm
Stupeň krytí : IP20
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 2880 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : vlna
Typ zdroje : LED
Výška : 1200 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz