ACA Lighting Decoled LED stropní svítidlo V27LEDC80WH
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: V27LEDC80WH EAN: 5208055061457 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Příkon: 70W, Barva: bílá, Barva světla: 3000K, Typ svítidla: LED stropní, Výška: 80mm, Průměr: 800mm, Světelný tok: 5600lm, Světelný zdroj součástí: ano
Technické parametry
Barva : bílá
Barva světla : teplá bílá
Napětí / napájení : 220-240V
Celkový příkon max. : 70 W
Průměr : 800 mm
Styl : moderní
Světelný tok celkový : 5600 lm
Teplota barvy : 3000 K
Tvar / motiv : kulatý
Typ zdroje : LED
Výška : 80 mm
Zdroj světla součástí : ano
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Crystal stropní svítidlo AD2012005C
Může být u Vás 22. 5.
ACA Lighting Elegant nástěnné svítidlo DL11691W
G
CENTURY LED ECOLINE CANDLE 3W E14 4000K 180d
Může být u Vás 22. 6.
F
LEDVANCE LED CLASSIC P 4.9W 827 FR E14 4099854049385
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz