ACA Lighting Crystal stropní svítidlo AD2012005C
Může být u Vás 22. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: AD2012005C EAN: 5208055025015 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
ACA Lighting Crystal stropní svítidlo
Stylový design
Snadná instalace a údržba
Technické detaily
Napětí svítidla je 230V a patice G9 umožňuje jednoduchou výměnu žárovek. Můžete tak snadno přizpůsobit osvětlení svým potřebám nebo aktuální atmosféře v místnosti.
Počet zdrojů: 5, Materiál: kov, Barva: chrom, Napětí: 230V, Typ svítidla: stropní, Patice: G9
Technické parametry
Barva : chrom
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G9
Počet světelných zdrojů : 5
Celkový příkon max. : 200 W
Průměr : 610 mm
Styl : design / hotel, restaurace
Tvar / motiv : koule / vícečetný
Výška : 150 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : kapsle
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
ACA Lighting Elegant nástěnné svítidlo DL11691W
Může být u Vás 22. 5.
G
CENTURY LED ECOLINE CANDLE 3W E14 4000K 180d
Může být u Vás 22. 6.
E
LED2 1251131D LINEAR ON 5,  DIM 10 3000K STROPNÍ BÍLÉ
Může být u Vás 2. 6.
F
LEDVANCE LED CLASSIC P 4.9W 827 FR E14 4099854049385
Může být u Vás 25. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz