ACA Lighting Avantgarde závěsné svítidlo ZM933P60W
Může být u Vás 28. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: ZM933P60W EAN: 5208055063017 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 3, Materiál: kov, Barva: bílá, Typ svítidla: závěsné, Patice: GU10, Výška: 1500mm, Průměr: 600mm, Světelný zdroj součástí: ne
Technické parametry
Barva : bílá
Materiál : kov
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : GU10
Počet světelných zdrojů : 3
Celkový příkon max. : 60 W
Průměr : 600 mm
Styl : industriální / moderní
Tvar / motiv : neobvyklý / polokoule / vícečetný
Výška : 1500 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : PAR16
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stolní svítidlo MACERE EGLO 901062
Může být u Vás 27. 5.
NORDLUX závěsné svítídlo Adrian 25 25W E27 šedá 48793011
Může být u Vás 4. 6.
OSRAM LEDriving HL EASY H3 12V 8W PK22s 6500K White 2ks 64151DWESY-2HB
Skladem e-shop (1 ks)
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz