ACA Lighting Avantgarde závěsné svítidlo ZM170045POW
Může být u Vás 22. 5.
Záruka 24 měsíců
Kód: ZM170045POW EAN: 5208055024445 Značka: ACA
Popis produktu
ACA Lighting Avantgarde závěsné svítidlo
Počet zdrojů: 5, Materiál: MDF, sklo, Barva: barva dřeva, bílá, Typ svítidla: závěsné, Patice: G9
Technické parametry
Barva : bílá / dřevo
Délka : 630 mm
Materiál : dřevo / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G9
Počet světelných zdrojů : 5
Celkový příkon max. : 200 W
Šířka : 150 mm
Styl : moderní
Tvar / motiv : koule / neobvyklý / vícečetný
Výška : 700 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : kapsle
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz