ACA Lighting Avantgarde závěsné svítidlo ZM170043POW
Může být u Vás 1. 6.
Záruka 24 měsíců
Kód: ZM170043POW EAN: 5208055024421 Značka: ACA
Popis produktu
ACA Lighting Avantgarde závěsné svítidlo
Styl a materiály
Využití
Jednoduchá instalace
Počet zdrojů: 3, Materiál: MDF, sklo, Barva: barva dřeva, bílá, Typ svítidla: závěsné, Patice: G9
Technické parametry
Barva : bílá / dřevo
Materiál : dřevo / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : G9
Počet světelných zdrojů : 3
Celkový příkon max. : 120 W
Průměr : 350 mm
Styl : moderní
Tvar / motiv : koule / neobvyklý / vícečetný
Výška : 700 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : kapsle
Značka : ACA
Zodpovězené dotazy
K tomuto produktu zatím nejsou zveřejněné žádné dotazy.
Naposledy prohlížené
EGLO Stropní svítidlo CALLIERA 901222
Může být u Vás 27. 5.
Ideal Lux stojací lampa Comfort pt 3000k 296685
Může být u Vás 26. 5.
Rabalux stolní lampa Dylan E27 1x MAX 40W oranžová 4171
Může být u Vás 21. 5.
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz