ACA Lighting Avantgarde závěsné svítidlo HM281P33WB
Může být u Vás 29. 5.
Podpora Žárovky.cz
Potřebujete radu od odborníka?
Záruka 24 měsíců
Kód: HM281P33WB EAN: 5208055059829 Značka: ACA
Množstevní sleva
Možnost vrátit zboží do 30 dní
Popis produktu
Počet zdrojů: 1, Materiál: sklo, kov, Barva: černá, bílá, Typ svítidla: závěsné, Patice: E27, Výška: 1300mm, Průměr: 330mm, Světelný zdroj součástí: ne
Technické parametry
Barva : černá
Materiál : kov / sklo
Napětí / napájení : 220-240V
Patice : E27
Počet světelných zdrojů : 1
Celkový příkon max. : 33 W
Průměr : 330 mm
Styl : moderní
Tvar / motiv : kónický / kulatý
Výška : 1300 mm
Zdroj světla součástí : ne
Tvar zdroje : klasický
Značka : ACA
Po-Pá 9:30 - 11:30, 12:30 - 16:00
© 2010–2026 Všechna práva vyhrazena. žárovky.cz