E-mailový zpravodaj

Chcete být informováni o novinkách a akčních nabídkách?

Vánoční osvětlení (13.10.2013)

Konečně můžete vyzdobit tradičně i moderně pomocí nejvyšší technologie s maximální svítivostí pro Váš domov, Vaši zahradu, místo, kam se vracíte. Nabízíme profesionální světelnou výzdobu, osvětlení na baterie a i solární světla, kterými můžete osvětlit i ta nejnedostupnější místa.  Rádi Vám pomůžeme s výběrem, abyste si mohli plnit své sny.

 

Světelné komponenty decoLED nabízejí díky jedinečné technologii za minimální náklady maximální svítivost. LED dioda vytváří mnohem účinnější světelný dojem než světlo tradiční žárovky, neboť konický tvar diody umožňuje rozptyl světla do téměř celého prostoru. Světlo nevychází z jednoho bodu, ale z celkového šíření takto maximálně využitelného prostoru.

 

Tím je světelný efekt skutečně větší a působivější. Právě tato technologie nabízí jasnější a intenzivnější svítivost, delší životnost a větší majestátnost. Tyto systémy jsou vysoce variabilní a flexibilní.

 

Světelné komponenty decoLED nabízejí široké možnosti využití; od drobné výzdoby interiérů bytů a domů až po velkolepou výzdobu exteriérů komerčních a veřejných prostor. Světelné komponenty decoLED pro svou variabilnost a propojitelnost uspokojí nejnáročnější originální i běžné požadavky, ať už jsou klienty města a obce, obchodní centra či běžní spotřebitelé. Jsou maximálně svítivé, ekonomické, spolehlivé a bezpečné.

 

Vybrat si můžete mezi světelnými řetězy, světelnými krápníky, světelnými záclonami a světelnými trubicemi. Propojovatelný systém EASY FIX Vám umožní vytvořit snadno, rychle a zejména bezpečně i nejnáročnější výzdobu.

 

Naše osvětlení je bezpečné, jedinečné a úsporné. Právě tento způsob výroby zajišťuje i dlouhou životnost, ekonomickou dostupnost a ekologickou šetrnost.

 

Naše profesionální osvětlení splňuje:

Gumový kabel U všech světelných prvků používáme výhradně vysoce odolný gumový kabel.
Zesílená izolace Výrobky s dvojitou a zesílenou izolací. U všech prvků jsou těsnící kroužky a bužírka.
Ochrana před stříkající vodou Osvětlení je chráněno před vniknutím pevných cizích těles a stříkající vody.

Vánoční osvětlení Vánoční LED osvětlení