Popis produktu
Rabalux lávová lampa Lollipop 2 E14 G45 1x MAX 25W oranžová 4106
Designová dekorativní lampa pro originální atmosféru interiéru
Lávová lampa Rabalux Lollipop 2 v oranžovo-fialové kombinaci je ikonickým doplňkem pro každý moderní i retro interiér. Svým proměnlivým světelným efektem navozuje příjemnou, relaxační atmosféru a stává se okamžitě středobodem pozornosti. Kovové tělo v kombinaci se skleněným válcem podtrhuje kvalitní zpracování a dlouhou životnost produktu.
- Styl: Standard / Retro inspirace
- Typ: Dekorativní stolní lampa
- Rozměry: výška 420 mm, průměr 110 mm
- Barva: oranžová / fialová, stříbrné kovové detaily
- Materiál: kov / sklo
- Příkon: 25 W
- Patice: E14 (žárovka je součástí balení)
- Stupeň krytí: IP20 (vhodné do interiéru)
- Stupeň ochrany: II
- Hmotnost: 1,52 kg
Proč zvolit lávovou lampu Rabalux Lollipop 2?
Tato dekorativní lampa je ideální volbou pro milovníky originálních designových prvků i jako stylový dárek. Vytváří efektní světelné scenérie, které uklidní mysl a zútulní jakýkoli prostor – od obývacího pokoje přes ložnici až po dětský pokoj. Jednoduchá instalace a snadné ovládání zajišťují maximální uživatelský komfort.
Trust badges & garance
- Životnost: 1 000 hodin
- Záruka: 2 roky
- Certifikace: CE
Doporučení interiérového designéra
Rabalux Lollipop 2 doporučuji umístit na komodu, noční stolek nebo polici tam, kde potřebujete vytvořit harmonickou náladu. Ideální je kombinovat s dalšími dekorativními prvky v obdobných barvách pro dosažení stylového efektu. Díky své univerzální velikosti se hodí i do menších prostor a snadno se stane výrazným akcentem vašeho interiéru.
FAQ – Nejčastější dotazy
- Lze v lampě použít LED žárovku?
Pro správnou funkčnost lávového efektu doporučujeme používat pouze klasickou žárovku s příkonem do 25 W (E14), která je součástí balení. LED žárovky nejsou vhodné, protože negenerují potřebné teplo pro pohyb vosku. - Jak dlouho trvá, než se lávový efekt projeví?
Po zapnutí lampy trvá zahřátí vosku přibližně 1–2 hodiny, v závislosti na okolní teplotě.