E-mailový zpravodaj

Chcete být informováni o novinkách a akčních nabídkách?

OSRAM LED novinky (06.04.2014)

OSRAM vstupuje do nové sezóny s rozšířenou kompletní nabídkou LED žárovek. Inovativní produkty pokrývají široké spektrum použití a zároveň splňují poslední ErP požadavky. Díky širokému sortimentu výrobků OSRAM jsou LED světelné zdroje ideálním řešením v mnoha různých oblastech – pro nové instalace nebo jako náhrada za klasické žárovky, kompaktní zářivky nebo halogenové žárovky i za zářivky T8. Ať už pro soukromé nebo komerční použití, například v restauracích a hotelech: LED světelné zdroje OSRAM představují dokonalou alternativu pro všeobecné i osvětlení prostředí.

 

LED světelné zdroje OSRAM lze použít prakticky všude. Tato skutečnost nemá jen pozitivní účinek na vaši peněženku, ale prospívá také z pohledu celkové spotřeby energie: pokud by například každá soukromá domácnost v Německu měla vyměnit jedinou klasickou žárovku 60 wattů za odpovídající LED světelný zdroj, znamenalo by to snížení spotřeby energie o celkovou spotřebu středně velkého města. V číselném vyjádření se jedná o 1.920.000.000 kWh energie neboli o více než půl miliardy eur.

 

 
Vysoce kvalitní LED světelné zdroje pro profesionální požadavky

 

Vysoce kvalitní LED světelné zdroje PARATHOM PRO s možností stmívání pomocí mnoha typů standardních stmívačů na vás udělají dojem mimo jiné svou velmi dlouhou životností a dobrým až velmi dobrým podáním barev. Tyto světelné zdroje jsou k dodání také ve dvou provedeních LEDOTRON: Classic A a Reflector GU10.

 

Výhody výrobku

  • Možnost stmívání pomocí mnoha standardních stmívačů, k dodání také v provedení LEDOTRON
  • Velmi dlouhá životnost až 50.000 hodin
  • Dobré až velmi dobré podání barev s Ra až ≥ 90
  • Odolnost proti velmi častému spínání, až 1.000.000 spínacích cyklů
  • Velmi dobrý binning (SDCM ≤ 4)

Katalog výrobků OSRAM: LED světelné zdroje PARATHOM PRO

 

OSRAM PARATHOM advanced

Spolehlivé LED světelné zdroje pro náročné požadavky

Vysoce kvalitní LED světelné zdroje PARATHOM advanced s možností stmívání pomocí mnoha typů standardních stmívačů na vás udělají dojem mimo jiné svou velmi dlouhou životností a dobrým podáním barev. Tyto světelné zdroje se dodávají v nejrůznějších provedeních: GU10 a GU5.3 (reflektory) a klasický tvar A, B a P matné i čiré s paticemi E14 a E27.

 

Výhody výrobku

  • Možnost stmívání pomocí mnoha standardních stmívačů
  • Dlouhá životnost až 25.000 hodin
  • Dobré podání barev s Ra 80
  • Odolnost proti velmi častému spínání, až 1.000.000 spínacích cyklů
  • Dobrý binning

Katalog výrobků OSRAM: LED světelné zdroje PARATHOM ADVANCED