E-mailový zpravodaj

Chcete být informováni o novinkách a akčních nabídkách?

Nenašli jste, co jste hledali? (25.04.2018)

Pokud jste nenašli, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat na info@zarovky.cz. Rovněž je vám plně k dispozici náš druhý eshop www.kupzarovky.cz, který obsahuje větší množství položek včetně svítidel.

 

Světelný SHOWROOM

Naši odborníci na osvětlení jsou vám plně k dispozici v našem showroomu plném svítidel v Dolních Břežanech pár kilometrů za Prahou. Prohlédnout si můžete svítidla Paulmann, Artemide, Lucis, WOFI, SLV, BPM, Dekolight, RED, Prolicht a další. Showroom je otevřen od pondělí do soboty. Na místě si rovněž můžete vyzvednout vaši internetovou objednávku.

Showroom Showroom


Ukážeme vám, co všechno světlo dokáže. Pro prezentaci způsobů osvětlení máme pro vás připravenou temnou místnost, kde vám rádi předvedeme rozdíl mezi přímým a nepřímým osvětlením. Pohrajete si s barvami osvětlení, objevíte, jak jednoduché je vytvořit si svou osobitou atmosféru pomocí moderní technologie propojené s vašim mobilním telefonem.

Showroom Showroom

Na místě si můžete prohlédnout stovky typů svítidel - venkovní, vnitřní, bodová, podhledová, závěsná. Ať už hledáte osvětlení pro vaši koupelnu nebo potřebujete rozsvítit váš obchod, tým odborníků je tu pro vás připraven.

Showroom naleznete na adrese:
U Náměstí 708 (vchod z náměstí)
252 41 Dolní Břežany, Praha-západ
Tel.: +420 241 402 565
Po, Út, St, Pá 9:00 - 17:00 hod
Čt 9:00 - 19:00 hod
So 9:00 - 12:00 hod
Mapa