E-mailový zpravodaj

Chcete být informováni o novinkách a akčních nabídkách?

LED trubice OPTOGAN (22.09.2012)

Top technologie

Růst krystalů, InGaN epitaxy, je naší základní a klíčovou technologií. Je založena na principech nositele Nobelovy ceny profesora Zhores I.Alferov. Profesorův tým vědců z Ioffeho Institutu v St.Petersburgu založily Optogan a patentovaly epitaxiální struktury pěstující nízké dislokace na heterostrukturách Galia Nitridu (GaN). epimaxxTM představuje přednosti naší epitaxy.

 

• maximální jas
• maximálně jednotný výkon
• maximální životnost čipů
• maximální nákladová efektivnost

 

Technologie čipů, vyvinutá našimi vědci a inženýry z celé Evropy, nám umožňuje poskytnout špičkové vlastnosti, které nesou punc kvality vyrobené v Německu.

 

To, že LED svítidla a zdroje neprodukují teplo je dnes již běžný mýtus. Všechny LED výrobky produkují teplo, avšak řádně chlazené Vám zaručí jejich optimální funkčnost aniž byste si spálili o naše produkty prsty. Být nákladově efektivní také znamená, že Vám nevypálí díru do peněženky.

 

S ubývajícími fosilními zdroji se jeví stále přirozenější využívat účinnější přeměny elektrické energie na světlo. S koeficienty až 100 lm/W Vám naše produkty pomáhají šetřit energii. LED produkty Vám nabízí mnohem více výhod než „jen“ úsporu energie. Například v případě technických zdrojů používajících
LED můžete vytvořit svítidlo s ultratenkým profilem. S LED může být vaše technologie tenká třeba jako list papíru. Sen každého světelného designéra se stává skutečností.

 

OPTOGAN LED trubice fungují jako standardní náhrada zářivkových trubic. Používají se ve svítidlech standardního designu ve verzi pro patice G13. Jsou určené pro osvětlení maloobchodních prodejen, skladů, nákupních center a do dalších vnitřních použití.

 

Předností je jejich jednoduchá instalace a 50% úspora energie ve srovnání s klasickými zářivkami. Stačí vyjmout původní zářivku a startér a zasunout LED startér a nasadit LED trubici. Není potřeba žádný zásah do svítidla.

 

Pro případy, kdy je potřeba LED trubici natočit požadovaným směrem, nabízíme LED trubice vybavené rotačními paticemi.

 

Kompletní nabídku LED trubic OPTOGAN naleznete zde.